147 відгуків
+380500727241

Интернет-магазин "Этностиль". Саженцы и семена с питомника т.098-89-782-89, т.050-072-72-41

Ініціація (посвячення) "Рейки 3" (третя щабель, навчання)

  Ініціація (посвячення) "Рейки 3" (третя щабель, навчання), фото 1
next previous
Послуга

від 9 000 грн.

Написати
 • +380 показати номер +380500727241 08.00-20.00
 • +380988978289 08.00-20.00
 • +38050072724108.00-20.00
  +38098897828908.00-20.00
  Юлия, Татьяна
  УкраїнаХерсонська областьОлешки
  +380500727258
  +380500727258
 • Умови повернення та обміну

  Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

  Терміни повернення

  Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

  Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

  Згідно з чинним законодавством ви можете повернути товар належної якості або обміняти його, у разі:

  • товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т.п.;
  • товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування;
  • товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.

Ініціація "Рейки 3" і навчання, курс складається з 2 етапів навчання, плюс 12 сеансів практики і отримання нових символів.

А також навчання техніці виконання бажань і вирішення життєвих питань з допомогою енергії "Рейки" (другий рівень).

Чотири нові практики трансформації Вашого життя та оточення.

Присвоєння рангу "Майстер -Учитель".

Видається диплом "Майстер Рейки 3"

Якщо виїжджати в інше місто, вартість обмовляється

В екстрених і важких ситуаціях подяку приймається по серцю.

Зараз стали популярними методики практикуючі лікування енергією, одна з таких практик – рейки.

Наскільки корисна і безпечна ця енергетична практика?

ЩО ТАКЕ РЕЙКИ?

Сьогодні існує безліч відгалужень рейки, і величезна кількість напрямків рейки по всьому світу. Спочатку рейки з'явилася в Японії в 1922р, засновник методики рейки Микао Усуї (1865-1926). В основі методики рейки використовується техніка зцілення шляхом накладення рук. Особливою популярністю в Європі і США ця методика почала користуватися протягом останніх 20-ти років.

Слово «рейки» походить від двох японських ієрогліфів: «рей» означає всесвіт, душа, дух; «кі» - прана, життєва сила та енергія, яка є у всьому живому і неживому у всесвіті, в тому числі і в людині. Іноді рейки називають –універсальної життєвої енергією.

ЯК ПРАЦЮЄ МЕТОДИКА РЕЙКИ?

Вважається, що, коли людина захворює, впадає в депресію і смуток, це означає, що його енергія відчуває дисбаланс. Щоб відновити баланс енергії і налагодити канал позитивної енергії потрібно скористатися методикою рейки.

Тобто, якщо людина відчув себе погано на емоційному чи фізичному рівні, майстер рейки робить певні налаштування і рухи руками біля тіла людини. Майстер нормалізує всі функції організму, знімає блокування і відновлює енергетичні потоки через свої руки.

Також вважається, що методика рейки – додаткове лікування до основного медичного лікування.

МАЙСТРИ РЕЙКИ

Майстром рейки може стати будь-яка людина шляхом ініціації (посвячення) від майстра до учня, пройшовши три ступені навчання, але застосовувати рейки можна вже після першого ступеня.

Під час навчання майбутній майстер вивчає положення рук, якими можна вилікувати себе і інших, також символи рейки, які займають важливе місце в цій методиці.

Вважається, що майстер рейки не створює енергію сам, а лише є каналом передачі енергії рейки. Майстер рейки не стає цілителем, тому що цілителем є сама методика рейки.

Досягнувши другого ступеня рейки майстру не потрібно доторкатися до людини, якого треба вилікувати, енергію рейки можна направити в потрібну точку на відстані.

 

Важливе місце в практиці рейки займають символи рейки, які передаються учням на другому ступені навчання. Вважається, що символи рейки посилюють дію енергії рейки. Символи потрібно малювати (в повітрі) в проблемному місці на тілі людини, або в проблемному місці простору, символи можна просто представляти.

Перший символ «Чо Ку Рей» - відкриває джерело енергії рейки, підсилює енергетичний потік. Фокусує універсальну енергію тільки в одній точці.

Другий символ «Цього Хе Ки» - рятує від шкідливих емоційних звичок, допомагає подолати стресові стани, позбавляє від негативних спогадів.

Третій символ «Хон Ша Зе Шо Нен» - здатний направляти енергію крізь час і простір. Являє собою подобу машини часу.

Четвертий символ «Даї До Міо» (майстерний) – триєдиний символ: любов, світло, гармонія. Являє собою абсолютний джерело енергії.

Є підводні камені техніки «РЕЙКИ"

Величезна кількість людей беруть на себе відповідальність користуватися різними енергетичними методиками, в тому числі і "Рейки". Майстри рейки усвідомлюють свою відповідальність і розуміють рівень безпеки застосування техніки емоційного зцілення «Рейки». Адже робота з енергетичними потоками відбувається при позитивному настрої провідника (майстер рейки) і людину, на якого спрямовується енергія рейки. При цьому енергія Рейки , так як це універсальна життєвий джерело, може дати тільки життєву, здорову енергію зцілення.

Відновити енергетичні потоки порушеного біополя людини, позбавити людину від хвороби або депресії майстер рейки відновлює той потік енергії в людині який був порушений соціумом. Рейки допомагає усунути наслідок захворювання, і її причину при тривалому застосуванні даної практики. Хвороби і проблеми людини це урок, який повинен бути зрозумілий, усвідомлений і вивчений, щоб людина могла розвиватися далі. Тому, коли людина отримує зцілення за допомогою рейки, у нього з'являється шанс на подальше відновлення і трансформацію свого життя. В результаті людина робить собі перезавантаження, трансформацію або очищення, називайте як хочете, завдяки якій в житті людини все налаштовується і вирішується. Тому, що енергетичне і емоційне відновлення дуже швидко відновлює фізичний план. Потік , який людина отримує від космічної енергії під час ініціалізації з допомогою техніки Рейки стає вічним двигуном для позитивного настрою людини..

Навіщо потрібен майстер «Рейки» ?

Мастер не решает за Вас проблему, а на самом деле показывает путь и дает инструменты для настройки всех сфер жизни человека, и обучает как этими инструментами пользоваться. Решая проблему человека на первом этапе ( первая ступень) на практике исцеления самого человека , мастер учит как эти знания применять в жизни. В энергетической системе Вселенной все закономерно, чем больше отдашь с благодарность и принесешь света в этот мир — тем светлее будет нам всем жить..

Если у человека депрессия, то это, скорее всего результат его пессимистической позиции по жизни. В этом случае нужно менять свое отношение к жизни, и получить природный допинг.

Если у человека что-то болит, то это сигнал для него «Ты делаешь что-то не так! Прислушайся к боли! Измени отношение к той или иной ситуации!» Методика «Рейки» учит как найти источник боли, как с помощью сигналов восстановить себя.

Если у человека были проблемные ситуации в прошлом, которые отразились на его состоянии, то нужно обратиться за помощью к своим внутренним силам, которые помогут восстановится.

Зайнятися енергетичної практикою — це один з кращих варіантів допомогти собі.

Інформація для замовлення
 • Ціна: від 9 000 грн.