Корзина
139 отзывов
+380500727241

Интернет-магазин "Этностиль". Саженцы и семена с питомника т.098-89-782-89, т.050-072-72-41

Контейнера, пакеты для саженцев

Пакети для вирощування саджанців і розсади

Пакети для вирощування саджанців і розсади

Переваги і вигоди горщиків-пакетів:

Виготовлені з чорної плівки, пакети не пропускають сонячні промені до коріння рослин, що забезпечує розсаді комфортні умови для розвитку.
Чорний колір пакету також запобігає поселення і розмноження зелених водоростей, швидко призводять в непридатність інші види посадкової тари.
Якщо розсада погано переносить пересадку, пакет можна просто розрізати і акуратно зняти з кореневої системи саджанця, не пошкоджуючи її. Така розсада відмінно переносить пересадку в будь-якому віці, аби розмір пакета відповідав розміру розсади.
У порівнянні з пластиковим посудом для розсади пакети з плівки дешеві, займають мало місця. Економія в порівнянні з використанням пластикових горщиків мінімум в 3 рази. В 2 рази збільшується і кількість наявних рослин на 1 кв.м площі.
Пакети не потрібно мити і дезінфікувати щороку, а можна придбати нові, наповнити їх грунтом для розсади.

УВАГА! Дренажні отвори (в необхідній кількості) набагато зручніше робити вже після наповнення горщика-пакета субстратом.
Ми пропонуємо використовувати субстрати на основі кокосового волокна від 0,5 до 5 кг вагою. Брикети перед застосуванням розмочуються в воді згідно з інструкцією. В результаті розбухання у воді, наприклад, брикету вагою 0,5 кг - виходить 7 л об'єму готового субстрату.

Пакеты для рассады и саженцев. Продажа, поставщики и магазины, цены в Украине.

Пакет для рассады, роз и саженцев плодовых деревьев

Пакет-горшок для рассады и саженцев (разные размеры диаметр и высоты). Плотность пленки пакета 95 мкн. - очень плотные. 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: